Czy Portale Randkowe są Odpowiednie Także dla Kobiet?

Czy Portale Randkowe są Odpowiednie Także dla Kobiet
Czy Portale Randkowe są Odpowiednie Także dla Kobiet

Obecne społeczeństwo znacznie częściej wykracza poza dotychczas popularyzowane standardy społeczne, wyznaczając jednocześnie nowe trendy, czy wzorce zachowań. Doskonałym przykładem tego zjawiska jest właśnie społeczność kobiet.

Panie znacznie częściej propagują ideę kobiety wyzwolonej, czyli kobiety pewnej siebie. Kobiety podejmującej odważne decyzje. A także kobiety, która wie czego pragnie i wie, jak po to sięgnąć. Co ciekawsze, to właśnie obecne portale towarzyskie stały się skupiskiem i oto dlaczego…

Najpopularniejsze portale randkowe wśród kobiet – faworyci!

Kobiety kochają konkrety, bezpośredniość i otwartość zarówno w partnerach, jak również w aplikacjach randkowych, które wybierają. Żadnym zaskoczeniem nie jest więc to, że obecnie największą popularnością wśród singielek cieszy się aplikacja randkowa Tinder.

Mobilny, skuteczny i łatwy w obsłudze – po co komplikować sobie życie, gdy można zdecydować się na założenie konta na portalu sprawdzonym i cieszącym się pozytywną opinią wśród internetowej społeczności? Nie można jednak przegapić znaczącej popularności portalu Be2, który na przestrzeni ostatnich lat zanotował największy przypływ użytkowników płci żeńskiej.

Darmowe portale randkowe czy płatne serwisy towarzyskie – co wybierają kobiety?

Wedle przeprowadzonych przez nas badań, kobiety rzadko bazując swoje decyzje na koszcie jakiego wymaga od nich portal randkowy. Jak wskazują Panie znacznie większe znaczenie od ceny ma dla nich stopień bezpieczeństwa jakiego mogą oczekiwać od aplikacji randkowych, serdeczna społeczność oraz skuteczność portalu.

Szczegółem, który należy koniecznie uwzględnić jest to, że kobiety znacznie częściej niż mężczyźni wybierają swoich potencjalnych partnerów z chęci stworzenia poważnego związku, zamiast niezobowiązującej relacji.

Warto jednak wspomnieć, że mówimy tutaj o większości. A jak dobrze wiemy – od każdej reguły jest pewien wyjątek. Istnieją aplikacje randkowe stworzone właśnie z myślą o osobach poszukujących przelotnych romansów.

Czego kobiety oczekują od idealnego partnera na portalu randkowym?

Jak wiadomo nie od dziś – każdy człowiek ma nieco inne oczekiwania zarówno od życia, siebie samego, jak i potencjalnego partnera. Jednak dzięki przeprowadzeniu ankiety wśród internautek udało nam się odnaleźć pewne spójności wśród odpowiedzi na pytanie – jakie cechy musi posiadać Twój idealny partner?

Zapewne odpowiedzi zaskoczą wielu z Was! Panie zgodnie wskazały, że najczęściej oczekują spontaniczności, poczucia humoru, umiejętności bezpośredniego komunikowania swoich oczekiwań oraz… zaangażowania!

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach randki internetowe wyprzedziły tradycyjne metody poznawania ludzi. Wszystko to za sprawą łatwości z jaką aplikacja pozwala na zawieranie znajomości – bez konieczności wychodzenia z domu, bez stresu o pierwszy krok, a także bez niezręcznej atmosfery, która często towarzyszy pierwszym spotkaniom twarzą w twarz.

Wraz z popularnością rośnie również różnorodność portali randkowych zarówno pod względem sposobu działania, oferowanych funkcji, a także grup docelowych, do których są skierowane. Jest to ogromny atut, gdyż niweluje prawdopodobieństwo niespełnionych oczekiwań oraz poczucie niedopasowania do społeczności konkretnego portalu randkowego. W końcu… jak nie ten, to inny!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.