Oryginalna frezarka JSDA JD500

oryginalna frezarka jd500

Oryginalna frezarka JSDA JD500

– mini recenzja. Zapraszam do lektury. Frezarkę JSDA JD500 można kupić w sklepie Magnails.pl, pod tym linkiem https://magnails.pl/frezarki/oryginalna-frezarka-jsda-jd500-32.html

oryginalna frezarka jsda jd500
oryginalna frezarka jsda jd500

W dzisiejszym wpisie przedstawię oryginalną frezarkę JSDA JD500 mocy 35W przy 30 tysiącach obrotów na minutę, co pozwala na bez problemowe zdejmowanie lakierów hybrydowych każdej firmy jak i żeli. Jest to frezarka do użytku domowego, ale z tego co wiem stosują ją również

kosmetyczki chwaląc jąza wytrzymałość oraz stosunek jakości do ceny, bo tak na prawdę nie potrzebna jest większa moc a lepsze frezy np: ceramiczne czy węglikowe. Wtedy mamy już komplet.

Jeśli już zdecydowałyśmy się kupić frezarkę JSDA JD500 to należy sprzedawcę wypytać o to czy ma napis JSDA na samej frezarce oraz czy ma wygrawerowany numer seryjny na rączce. To świadczy o tym że jest oryginalna, bowiem wiele frezarek na rynku (a szczególnie na allegro), to zwykłe podróby a jedyne co je łączy to podobny wygląd i napis JD500 (nie znajdziemy tam napisu JSDA a tym bardziej numeru seryjnego na rączce).

Frezarka JSDA JD500 35W występuje w dwóch kolorach, różowym oraz białym (każdy inny kolor to podróbka). Frezarka posiada:

– rączkę TWIST-LOCK, dzięki temu łatwo wymieniamy frezy
– zakres obrotów od 0 do 30 tysięcy obrotów na minutę
– zmienne obroty lewo/prawo
– napięcie 220V-240V 50-60 Hz (wystrzegajcie sie tanich frezarek na 12V, są za słabe i awaryjne)
– waga 960g
– rozmiar 124mm x 150mm x 75mm

Zestaw zawiera:

oryginalna frezarka JD500 35W
– oryginalna rączką frezarki
– uchwyt rączki
– pedał nożny
– zestaw frezów
– oryginalne pudełko
– instrukcja

Cena waha się od 160zł do nawet 250zł.

Frezarkę JSDA JD500 można kupić w sklepie Magnails pod tym adresem: Magnails.pl – Lakiery hybrydowe Sklep

 

oryginalna frezarka jd500
oryginalna frezarka jd500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O to artykuł przesłany przez naszą czytelniczkę Monikę, także publikujemy artykuł, proszę czytać jeśli macie ochotę.

 

Oryginalna frezarka JSDA JD500

 

Lata badań, wiele procesów technologicznych oraz testów jakości pozwoliło na stworzenie unikalnego urządzenia. Restrykcyjna kontrola, użycie najlepszych materiałów przyczyniło się do powstania JSDA JD500.

Oryginalna frezarka JSDA JD500 to wysokiej jakości elektryczne urządzenie, przeznaczone do stylizacji paznokci. Wielofunkcyjność frezarki pozwala na wyeliminowanie z salonów kosmetycznych takich akcesoriów jak pilniczki do paznokci czy cążki. Starannie wykonany, elektryczny pilnik potrafi znacznie usprawnić naszą pracę. Zastępując tradycyjne cążki, z łatwością pozbędzie się skórek zgromadzonych wokół paznokcia. Wszystko dzieję się za sprawą kilkunastu tysięcy obrotów na minutę, dzięki którym, staję się ona tak zręczna i szybka.

Frezarka oryginalna posiada 35W moc. Jej napięcie może wynieść nawet 240V, a jej rozmiary są kompaktowe, dzięki czemu jest urządzeniem idealnym w przechowywaniu. Frezarka nadaję się zarówno do zabiegów manicure jak i pedicure. Posiada zestaw frezów, który umożliwia dotarcie w najciężej dostępne miejsca. Frezarka służy również jako sprzęt do tworzenia ozdób na paznokciach żelowych. Potrafi precyzyjnie wykonać niewielkie rowki bądź wgłębienia na ozdobę.

Oryginalna frezarka JD500 znakomicie sprawdza się do polerowania akrylu. Możesz pożegnać się z używaniem pilniczka, którego precyzja i szybkość nie równa się z JSDA JD500. Kupując frezarkę JD500 otrzymujesz gwarancję jakości. Ponadto do urządzenia dodany jest nożny pedał, który pozwala na bardziej komfortowe użycie i uchwyt rączki. Frezarka idealnie komponuję się z otoczeniem. Jej nowoczesny wygląd pasuję do każdego salonu kosmetycznego, dodając mu charakteru.

Frezarka oryginalna JSDA JD500. To dzięki niej bez problemu poradzisz sobie z usunięciem, resztek żelu bądź hybrydy. JSDA JD500 jest jedną z chętniej wybieranych przez profesjonalne salony, frezarką do stylizacji. Jest urządzeniem bezproblemowym, potrafiącym działać aż do 800 godzin. Wykonana z najlepszych jakościowo materiałów, będzie służyć Ci przez długi czas.

2022 ZZS

Dane techniczne:

 • Model: JD500
 • Przeznaczenie: Stylizacja paznokci
 • Moc: 35W
 • Napięcie 220V-240V 50-60 Hz
 • Waga: 960g
 • Rozmiar: 124mm x 150mm x 75mm

W zestawie:

 • Oryginalna frezarka JD500 35W
 • Oryginalna rączką frezarki
 • Uchwyt rączki
 • Pedał nożny
 • Zestaw frezów
 • Oryginalne pudełko
 • Instrukcja

 

Dziękujemy Pani Monice za tak świetny artykuł.

One Comment on “Oryginalna frezarka JSDA JD500”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.