Kuferki kosmetyczne na Magnails.pl

Kuferki kosmetyczne

Kuferki kosmetyczne czyli to o co kobiety uwielbiają dbać mając kosmetyki, ubrania i różnego rodzaju inne akcesoria urodowe. Tak samo jest również z produktami do paznokci. Świetnym gadżetem do przechowywania lakierów hybrydowych oraz wszelkich innych produktów do paznokci jest kufer kosmetyczny. Na rynku znajdziemy wiele różnorakich kuferków, występują one w różnych rozmiarach, posiadają odmienne rozstawienie półek, inne wykończenie wewnątrz. Wszystko zależy od tego jaki rodzaj kuferka i na jak dużą ilość akcesoriów jest nam on potrzebny. W naszej ofercie znajdują się trzy modele kufra kosmetycznego – mały oraz dwa średnie z odmiennym rozstawieniem półek. Pierwszy kuferek mały jest aluminiowy, koloru czarnego z cyrkoniami. Jest bardzo elegancki i wygodny – otwiera się dwustronnie, posiada 4 rozsuwane szufladki, oraz zabezpieczenie w postaci zamków zamykanych na kluczyk. Swobodnie zmieścimy w nim tunelową lampę UV 36W.

Dane techniczne
Długość: 320mm
Szerokość: 240mm
Wysokość: 260mm
Wysokość uchwytu: 66mm

Kolejny kufer ma średni rozmiar i jest bardzo oryginalny ze względu na swoje nietypowe, przepiękne tłoczenia. Występuje w kolorze srebrnym, dzięki czemu tłoczone wzory są jeszcze bardziej widoczne i przykuwają uwagę. Ten model także posiada 4 szufladki rozsuwane na boki oraz zamknięcie zabezpieczone kluczykiem.
Dane techniczne
Długość: 310mm
Szerokość: 215mm
Wysokość: 290mm
Wysokość uchwytu: 70mm

Ostatni model kuferka jest nieco inny ze względu na to, że dwie rozsuwane szuflady posiadają dodatkowo specjalne przegródki na lakiery hybrydowe. Przegródki w razie potrzeby oczywiście można wyciągnąć, ale zdecydowanie są one przydatne, zapewniają stabilność lakierom podczas przenoszenia kufra.
DANE TECHNICZNE
Długość: 320mm
Szerokość: 260mm
Wysokość: 250mm

Dodać należy że oryginalna frezarka JSDA JD700, mieści się praktycznie w każdym kuferku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.