LAMPA EXCELLENT PRO 48W

Lampa Excellent PRO 48W

Lampę Excellent PRO 48W PLUS można kupić pod tym linkiem https://magnails.pl/lampy-dual-led-uv/lampa-excellent-pro-48w-plus-33.html

 

Lampa Excellent PRO 48W to produkt przeznaczony dla osób, które poszukują wydajnego, bezawaryjnego i trwałego urządzenia do tworzenia trwałego manicure. To produkt dedykowany wymagającym klientom.  Nowoczesne wzornictwo i solidna konstrukcja, to tylko dwie z wielu zalet tego urządzenia. Lampa przeznaczona jest do utwardzania wszystkich żeli typu LED, jak również lakierów hybrydowych, żeli LED oraz UV, a także  lakierów 3 w 1. Sprzęt wyposażono w zaawansowaną technologię diod LED, co znacznie skraca czas oczekiwania na utwardzenie lakieru czy żelu. Lampa z powodzeniem może być wykorzystywana w salonach kosmetycznych, jak również w zaciszu domowym. Niewielkie rozmiary i waga urządzenia umożliwiają jego wygodny transport.

Lampa Excellent PRO 48W to idealne paznokcie za każdym razem!

LAMPA EXCELLENT PRO 48W – DUŻA WYDAJNOŚĆ I BEZAWARYJNA PRACA
Lampa Excellent PRO 48W została wykonana bardzo estetycznie, ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Mocna obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak: kurz, brud oraz wilgoć.

To najnowsza technologia w eleganckiej formie!

DANE TECHNICZNE URZĄDZENIA LAMPA EXCELLENT PRO 48W :

•    36 diod dual led,
•    moc 48W,
•    sensor podczerwieni,
•    timer-  10,30,60,99 sec.,
•    tryb zapamiętywania czasów,
•    tryby pracy: Standardowy, Double Power, Low Heat Mode,
•    wbudowany wyświetlacz,
•    wymiary 210mm x 207mm x 103mm.

Sprzęt jest łatwy do utrzymania w czystości. Lampa Excellent PRO 48W posiada doskonałe komponenty, które wyróżniają ją na tle innych, tego typu produktów. Urządzenie zostało poddane rygorystycznym testom, co gwarantuje 100% bezpieczeństwo jego użytkowania. Emituje nieszkodliwe dla narządu wzroku, białe światło.
Lampa Excellent PRO 48W to produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Oryginalna frezarka JSDA JD700

to idealne połączenie lampy EXCELLENT PRO 48W oraz frezarki wyżej wymienionej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.