Płyn do dezynfekcji rąk Medisept

Płyn do dezynfekcji rąk Medisept jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych produktów na rynku ze względu na swoje właściwości. Każdy z nas doskonale wie, co dzieje się na świecie i jak ważne jest zadbanie o higienę w swoim najbliższym otoczeniu. Higiena osobista to oczywiście niezwykle ważna kwestia zawsze, ale w sytuacji zagrożenia światowego, które rozprzestrzenia się z dnia na dzień coraz bardziej i coraz szybciej – niestety wzmożona higiena to podstawa i musimy na nią zwracać uwagę zarówno w pracy jak i wracając do swojego domu. Co zatem zrobić aby czuć się bezpieczniej? Przede wszystkim stosuj ogólne zasady, czyli bardzo dokładnie i przynajmniej przez 30 sekund namydlaj dłonie zwykłym lub antybakteryjnym mydłem oraz płucz sporą ilością wody. Ważne abyś dokładnie przecierał mydłem całe dłonie, przestrzenie pomiędzy palcami – bo to właśnie tam najczęściej gromadzą się zarazki. Po dokładnym umyciu rąk mydłem możesz przejść do dezynfekcji właściwej odpowiednio przeznaczonymi do tego środkami. Mogą to być żele, pianki, czy płyny.

 

 

My rekomendujemy sprawdzony i polecany przez profesjonalne gabinety płyn do dezynfekcji rąk Medisept. Jest to alkoholowy preparat przeznaczony do higienicznej oraz chirurgicznej dezynfekcji rąk. Zapewnia nam ochronę, ponieważ posiada właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze, drożdżokobójcze a także ma wpływ bójczy na prątki gruźlicy. Jest niezwykle szybki i skuteczny wobec wirusów otoczkowych i nieotoczkowych takich jak m.in. COVID-19, HIV, HBV, HCV, Rota wirus. Bezpieczny dla zdrowia i skóry – przebadany dermatologicznie. Aby zapewnić sobie chirurgiczną dezynfekcję rąk należy użyć 2 x po 3ml preparatu i wcierać go w czyste, suche dłonie przez 90 sekund. Preparat ma działanie przedłużone.

Płyn do dezynfekcji rąk Medisept posiada łagodne dla skóry pH, przez co nie naraża nas na zniszczenie, wysuszenie i osłabienie naskórka. Mając go w domu czy pracy powinniśmy stale pamiętać o jego użytkowaniu aby zapewnić zarówno sobie jak i naszemu otoczeniu pełne bezpieczeństwo i zminimalizować możliwość zarażenia się wirusem czy innymi zagrożeniami, jakie rozwijają się wokół nas. Preparat ten występuje w różnych formach i pojemnościach. Najczęściej kupowany jest oczywiście płyn jako spray z atomizerem w mniejszych objętościach aby każdy z nas mógł go nosić ze sobą wszędzie. Jednakże mamy również żele, kremy oraz mydła. Koniecznie zastanów się czego potrzebujesz i zamów, póki jeszcze masz tą możliwość, bo stany magazynowe pustoszeją z dnia na dzień.

 

Płyn do dezynfekcji rąk Medisept można kupić pod tym linkiem – płyn do dezynfekcji rąk Medisept

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.